Początkująca Hostessa

Początkująca Hostessa - jej obowiązki, prawa i możliwość negocjacji stawek ? Od jakich czynników zależy  stawka godzinowa.

wydawanie ulotek

Hostessy to młode kobiety, które zazwyczaj zaczynają swoją przygodę z modelingiem. Są to przeważnie osoby w wieku około 17 lat do 30 lat.  Zerowe doświadczenie zawodowe, ma decydujący wpływ na wysokość stawki bazowej, często nazywanej godzinową. Należy jednak mieć na uwadze to, że małe doświadczenie to również atut -łatwość nauki, szybkość przyswajania nowych rzeczy. 

Na początek należy zastanowić się nad tym, w jakim mieście pracuje najwięcej Hostess i gdzie zarazem jest największe na nie zapotrzebowanie. Tym samym pozyskamy istotną wiedzę. Otrzymane informacje są kluczowe, ponieważ pozwolą nam na ocenę zadań pracy, projektów oraz co najważniejsze ich realizacji jako Hostessa. Kolejnym źródłem są forma poświęcone pracy dorywczej, grupy fanpage oraz inne materiały dostępne w internecie.

hostessy na targi

Kolejnym elementem na drodze do wymarzonej pierwszej pracy jest przesłanie CV oraz zdjęć. Wiele agencji Hostess wymaga tego od kandydatek. Jest to o tyle kluczowa kwestia, że zdjęcia są przekazywane Klientom, a Ci na tej podstawie wybierają kandydatki do pracy. Zadbanie o prawidłowy wizerunek to kluczowa sprawa. Zdjęcie powinno pokazywać nasz profil. Bez zbędnego retuszowania. Podstawą w tej branży jest nie tylko naturalność.

Uzyskując odpowiedź na aplikowane stanowisko należy pamiętać, o tym, aby bez przedstawienia danych nie przekazywać żadnych informacji teleadresowych i danych wrażliwych jak dane z dowodu osobistego

Stawki - jakie są podstawowe założenia w akcjach i godzinach ? 

Stawki uzależnione są głównie od doświadczenia, rodzaju projektu,wymagań i operatywności agencji która obsługuje dany projekt pod względem budżetowym. Standardowo stawki wynoszą od 8 zł do 20 zł za jedną godzinę.  Najmniej można zarobić na akcjach typu kolportaż ulotek, dystrybucja gazet, najwięcej na targach i prezentacji produktów.

Negocjacje warunków - jak się do tego się przymierzyć ? 

Proponujemy, aby przed rozpoczęciem pracy porozmawiać w biurze agencji. Najlepiej z Supervisorem lub Koordynatorem Projektów. Są to osoby odpowiedzialne za realizacje akcji wsparcia sprzedaży. Negocjacje warto rozpocząć od przedstawienia swoich mocnych stron, mile widziane jest zaangażowanie i wola do pracy. To zawsze, pozytywnie wpłynie na postrzeganie Twojej osoby przez potencjalnego pracodawcę.

wydawanie ulotek do skrzynek cennik